Telový olej s pomarančom a škoricou

€9,99
Vypredané

Olivový olej je prospešný nielen zvnútra , ale aj zvonku. Preto predstavujeme novinku: telové olivové oleje, ktoré krásne zvláčnia a prevoňajú pokožku.

Kategória: Darčekové balenia

 

Nechajte sa rozmaznávať telovým olejom, ktorý vyrábame z extra panenského oleja odrody Picual. Olej je  vďaka citrusovej vôni krásne svieži.  Do telového oleja pridávame aj esenciálny ružový olej, ktorý pokožku krásne hydratuje a prevonia. Suchú a unavenú pokožku oživí mandľový olej.

Telový olej môžete používať každý deň. Vďaka pumpičke sa krásne rozotiera a pretože je naozaj poctivý, stačí naniesť i malé množstvo. Pomáha proti striám a urýchľuje hojenie jaziev. Poslúži však aj ako ta najlepšia hydratačná starostlivosť. Olivový olej skrátka poteší telo jak zvnútra, tak zvonku.

Objem: 100 ml

Zloženie: olea europaea fruit oil, prunus amygdalus dulcis oil, vitis vinifera oil, rosa moschata fruit oil, caléndula officinalis oil, *linalool, d-limonene, eraniol, citral

Doporučuje sa každodenné používanie. Len k vonkajšiemu použitiu!

Môže sa použiť aj na tvár, ale len na noc ako sérum. 

Pokiaľ si nie ste istí znášanlivosťou oleja, doporučujeme (ako v prípade každej novej kozmetiky) aplikovať malé množstvo oleja na malú plochu pokožky zápästia. Počkajte 24 hodín. Ak sa objaví alergická reakcia (podráždenie), olej ďalej nepoužívajte! Miesto opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcej reakcie vyhľadajte lekársku pomoc.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: